• UPOZORNENIE!

• Vážení rodičia, milí žiaci. Vzhľadom na rozsah prác pri budovaní chodníka pred školou, je potrebné kvôli bezpečnosti používať zadnú bránu do areálu školy (pri ambulancii COR na Parkovej ulici), a to pri odchode zo školy, aj ráno pri príchode. Prosíme tiež rodičov mladších žiakov, aby si ich prišli vyzdvihnúť do budovy školy do príslušného oddelenia ŠKD. Ďakujeme za pochopenie.

• Mliečny program

• Mlieko za mesiac november si môžete vyzdvihnúť zajtra (vo štvrtok 24.11.) ráno 7:30 - 8:00 a popoludní 13:00 - 14:00 hod.

• ZBER PAPIERA

• ZBER PAPIERA Zber prebieha len do 30.11., nazbieraného papiera je však veľmi málo, najmenej za všetky zbery, ktoré sme doposiaľ organizovali. Kto ešte má v úmysle priniesť papier do zberu, neodkladajte to, najbližší zber papiera budeme organizovať až v jarných mesiacoch. Papier preberá pán školník od 7:00 do 8:00 hod. na zvyčajnom mieste.