• Prerušenie výchovno-vzdelávacieho procesu

• V termíne od 19.12. do 22.12.2022 na základe odporúčania RÚVZ v Leviciach prerušujeme výchovno-vzdelávací proces v 5. - 9. ročníku z dôvodu vysokého počtu chýbajúcich žiakov. Všetkým chorým žiakom a kolegom prajeme skoré uzdravenie!

• Zbierka pre psíky v útulku

• Prosíme všetkých, ktorí ešte chcú nejakým spôsobom prispieť do zbierky pre psíky v útulku v Leviciach, aby tak urobili do piatka 16.12. Odvoz do útulku je zabezpečnený v piatok pánom Žilíkom. Zbierku má na starosti pani asistentka Jasenská. Veľmi milo na problematiku opustených psíkov upozorňujú žiaci 5.A, ktorí vytvorili plagáty na hodine výtvarnej výchovy s pani učiteľkou Vinczeovou. Obrázky psíkov sú z dobročinného kalendára Adopt 2022 a sú to útulkáči, ktorí svoj domov našli. Piataci chceli aj touto cestou upozorniť na dôležitosť pomoci opusteným zvieratám. ĎAKUJEME všetkým, ktorí už prispeli, resp. ešte prispejú.