• Materiálne vybavenie

• Notebooky

Súčasťou materiálneho vybavenia je 10 ks notebookov hp, ktoré učitelia využívajú v súvislosti s projektom. Slúžia na prípravu na činnosť záujmových útvarov, v priebehu činnosti záujmových útvarov, na tvorbu prezentácií, pracovných listov, pri práci s metodickými príručkami a DVD Plač veľrýb.

• Metodické príručky

• V priebehu projektu boli za pomoci metodikov vytvorené 2 metodické príručky - jedna pre žiakov I. a jedna pre žiakov II. stupňa. V príručkách je popísaná metodika práce s multimediálnym DVD Plač veľrýb, námety na priebeh činnosti záujmových útvarov s témou ochrany životného prostredia, prácou s DVD.

• Kreatívny a kancelársky materiál

• V rámci projektu bol dodaný tiež kreatívny materiál - fixky, temperové a vodové  farby, voskové pastelky, faebné ceruzky, nožnice, lepidlá, výkresy, farebné papiere, ceruzky. Súčasťou boli tiež zakladače, korektory, značkovače, perá, kancelársky papier určené na činnosť vedúcich záujmových útvarov.