• ZELENÁ ŠKOLA

• Temer celý školský rok bola u nás téma Zelenej školy veľmi živá a aktuálna. 16. júna sa uskutočnilo slávnostné ukončenie aktivít certifikačného obdobia 2020 - 2022, ktorého cieľom bolo vybudovanie ekoučebne a zvýšenie podielu zelene na školskom pozemku. Súčasťou zámeru boli vyvýšené záhony, včelia pastvina, bylinková špirála, hmatový chodník, hmyzie hotely a jedlý plot. Projekt okrem zaujímavej ekoučebne so sebou priniesol aj prehĺbenie priateľských vzťahov, pozitívnu zmenu myslenia a správania, zmysluplne využitý čas, nadšenie a optimizmus. Malej slávnosti sa zúčastnil primátor mesta Šahy Štefan Gregor, vedúca oddelenia školstva, mládeže a športu Angelika Révész, prednosta mestského úradu Jaroslav Bandzi, rodičia, priatelia školy, deti materských škôl, ale aj pedagógovia a naši žiaci. Všetkým zamestnancom, žiakom, rodičom a priateľom školy, ktorí sa na realizácii podieľali a podporili úžasnými koláčikmi slávnosť, patrí obrovská vďaka. Celú realizáciu aktivít Zelenej školy koordinovali pani učiteľky Marta Verešová a Beáta Lacková, ktoré dokázali preniesť nadšenie aj na ostatných. Nekončíme, čakajú nás nové plány, zámery, ale tiež sústavná starostlivosť. No a úžasný pocit z aktivít realizovaných v našej EKOUČEBNI. Ď A K U J E M E !

• Letný tábor

• Aj tento rok sa na Vás v letnom tábore tešia pani učiteľky a pani asistentky s bohatým programom. ⚽️🏊‍♀️🎨