• EKOUČEBŇA - brigáda

• V sobotu 23.4. si dážď robil prestávku, a tak sa vo vonkajších priestoroch školy mohlo uskutočniť priateľsko-pracovné stretnutie rodiny a školy. Veľké poďakovanie patrí úžasným rodičom, starým rodičom a príbuzným našich žiakov, samotným deťom, ktoré v prácach vôbec nezaostávali za dospelákmi, a aj milým kolegyniam a kolegom. Zo ďakujeme, že obetovali vzácny čas osobného voľna a prišli prispieť k tomu, aby sa priestory školy stali ešte krajšími, hodnotnejšími a zaujímavejšími. Práce trvali od 9. rána do 14. popoludnia a po celý čas sa niesli v dobrej nálade a so smiechom. Veríme, že priestor bude ešte hodnotnejším a krajším pre našich žiakov na zážitkové vyučovanie, ŠKD a voľnočasové aktivity.

• ZBER PAPIERA

• ZBER PAPIERA! Začína v piatok 22.4.2022, papier preberá pán školník na zvyčajnom mieste od 7:00 - 8:00 hod.