• Mgr. Mária Vargová

Školský špeciálny pedagóg - Mgr. Mária Vargová

• Vykonávam špeciálno-pedagogické intervencie s deťmi, ktoré majú špecifické potreby pri vzdelávaní, s každým dieťaťom pracujem individuálne,
          • Robíme napr. cvičenia na koordináciu pravej a ľavej mozgovej hemisféry pre dyslektikov, reedukáciu porúch v oblasti matematiky, cvičenia v čítaní a porozumení textu, špecifické cvičenia grafomotoriky, koncentračné cvičenia a pod., žiaci dostávajú individuálny výklad nového učiva a môžu si ho precvičiť s osobnou asistenciou.
          • Konzultujeme s učiteľmi a s rodičmi o potrebách detí pri vyučovaní a pri tvorbe ich vzdelávacích programov, spoločne hľadáme najlepší spôsob, ako našim žiakom odovzdať potrebný učebný obsah.
          • Ponúkam konzultáciu aj  rodičom, aby mohli deťom doma čo najúčinnejšie pomôcť v príprave do školy.
          • Konzultácie pre rodičov od pondelka do štvrtka  11,40  -  12,30, stretnutie môžete dohodnúť so mnou
          • na tel. č. 0905 804 740 (sms), alebo e-mailom na paylavarga@gmail.com